Arora AR 03Z 250


Elektrikli bisiklet ve scooterlar yeni model, farklı renk ve teknik özellik seçenekleri ile ARORA’da. Mobilet görüntüsüyle diğer elektrikli bisikletlerden ayrılan Z modellerinin ikincisi AR 03Z 250 modeli ön tarafta sepet arkada ise ekstra koltuk ile yük taşımak isteyenlere pratik çözümler sunuyor.

Arora AR 03Z 250 Elektrikli Bisiklet Genel Özellikleri

Arora AR 03Z 250 Elektrikli Bisiklet

Arora AR 03Z 250 Elektrikli Bisiklet


Arora AR 03Z 250Özellikleri
Taşıma kapasitesi120 Kg
Maksimum Hız25 Km/h
Bir Şarjla Gidilen Mesafe80/120Km.
Motor Gücü249 W
Giriş Voltaj220 v
Akü22 Ah x 5 Akü
Ön Lastik2.25
Arka Lastik2.50
Volt60 V
Fren SistemiÖn Arka Kampana
Şarj Olma Süresi8-10 Saat
AksesuarUzaktan Kumanda, Alarm, Alarmda Otomatik Motor Kilidi

Arora AR 03Z 250 Elektrikli Bisiklet Fotoğrafları

You can leave a response, or trackback from your own site.

81 yorum var “Arora AR 03Z 250” yazısına:

 1. Safa dedi ki:

  merhaba bu motordan bende aynısı var ve her istediğim yere gidiyorum. Kahramanmaraşta heryere gittim ve beni hiç yarı yolda bırakmadı. Benim tek bir sıkıntım var bu elektrikli bisikleti yokuş aşağı dahi olsa 25 km/hz geçemiyorum yokuş yukarıda gitse hız hep aynı bana dediklerine göre bunun bir yerinde hız kesme sigortası varmış ama ben onu bulamadım. bana bu konuda yardımcı olurmusunuz arkadaşlar ?? iyi günler.

 2. sertan dedi ki:

  o motoeda gaz verdigin yerde bir sigorta vardır gazzın heemn asagısı ve sol tarafta osigiortayı ayırırsan motor 25 km den hızlı gider ama hep sigiorta baglıysa25 km gecmez

 3. safa dedi ki:

  Bu bisiklet gaz verme vanasının yanında sağında solunda hatta mekanizmanın içinde 5 – 6 tane fiş var. bunlardan hangisi olduğunu bulmak için bunları çıkartsam geri bana zararı olabilir (yanma patlama gibi). Bu yukardaki müdelin acaba tam ve kesin resimlerle gösteren bir hız artırma yeri varmıdır. Yardımlarınızı bekliyorum.

 4. Safa dedi ki:

  Bu bisikletin aldığım bilgiler doğrultusunda beyin olan bölümde hız artırma fişi olduğunu söylediler. Resim eklenmiştir.
  [img]http://server.somee.com/ar03zbeyin.jpg[img]

 5. MEHMET dedi ki:

  bunların bayağı hızlı gittiğini ve 4 vitesli olduğunu duydum vede ekobis maxi mi iyi bu mu?

 6. lokman dedi ki:

  ben bunların bir üst modelini araştırdım ama bu daha iyi gibi geliyor. arora 06z-250 nin bi iyi yanı varsa oda bundan biraz ucuz ama bu motor daha cazibeli bunu almaya karar verdim hız benim için onemli deil.

 7. yusuf dedi ki:

  bu bisikletler 60 km hız gittigini 4 vitesli oldugunu söylediler burdada 25 hızda gidiyor diyorlar hangisi dogru.
  lokman kardeş senin almak istedigin üst model hangisi?

 8. Safa dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar. bende bu bisikletin aynısı var ve sorularınıza cevap vereyim. Bu bisiklette 4 vites bulunuyor fakat vites olayı bilindiği gibi dişli yardımı ile değil voltajın artması işlemi ile oluyor. örneğin 1 vitesde elektrikli bisikletin motoruna 100 kw enerji veriyor 2 viteste 150 kw enerji 3 viteste … diye devam ediyor. Bu vites olayını ister siz manuel değiştirebiliyorsunuz isterseniz otomatik yapabiliyorsunuz. ekobis maxi ile hız testi yaptım arkadaşımda vardı ve bir kaç özelliğini karşılaştırdım. ekobis maxi çok güzel görüntüsü var ama dış güzellik bisiklete çok ağırlık vermiş durumda. bildiğiniz gibi elektrikli bisiklette ne kadar hafif olursa yokuş yukarı ve hızı o kadar artıyor. bu yüzden hız ve yokuş yukarı çıkmada ekobis sınıfta kalıyor. Ekobiste hız göstergesi var ama arorada yok malesef. bende gittim hız ölçer aldım ve taktım bana 20 tl mal oldu. düz yolda arora daha uzun yol alıyor ve ekobis çok rahat geçiyor. ekobis o ağırlığı yüzünden 50 km/hz giderken arora 60 km/hz ulaşıyor. Ama arora bisikleti trafikte kimse adamdan saymıyor. Ekobis o kadar güzel görünümü varki herkes onu gerçek motor zannediyor. biri görüntü biri gerçek hız siz karar vereceksiniz. Bide sakın arkadaşlar aroranın ar06 yaklaşmayın şayet o yeni model değil eski modeldir. ar03 ile ar06 özelliklerini karşılaştırın ar03 daha yüksek özellikte olduğunu göreceksiniz. Sorularınız olursa bana burdan yazın hatta bisikletimin resmini bile gönderebilirim.

 9. Safa dedi ki:

  bide yukarda yazımda belirtmeyi unuttum arora ar03 de maximum hız ilk aldığınızda 25 km/hz dır. Eğer teknik servise uğrarsanız 60 km/hz hızına çıkarıyorlar. Ama bu hız artırma olayı öyle bir sigorta ile falan değil beyinde bazı ayarların değişmesi ile oluyor. Çok basit bir iş olduğundan bazen hızı artırılmış bile satan bayiler var. İyi günler.

 10. 03Z dedi ki:

  ” Safa ”
  bende dün aldım daha yeni yalnız bunun aküsünü şarj etmek için aküyü cıkarıp öyle şarj edemiyormuyuz. 2. kattda oturuyorum ve bisiklet aşağıda kalıyor şarj etmek için aküyü cıkarıp yukarda şarj edip tekrar takmak istiyorum fakat beceremedim. Önde bi yer var hatta akü şarj yerinde kulp’da var fakat bi türlü cıkaramadım bi yardım edermisin.

 11. mesut selamoğlu dedi ki:

  mrb ya benim babam Arora AR 03Z 250 modeli aldı bana güzel geldi ama dedem bi laf söledi içimize kut düştü dedem sağlıklı değil geri ver dedi beni bir aydınlatın

 12. furkan dedi ki:

  arkadaşlar elektrikli bisiklet alcam ama bi sorum olcak ve ya bi kaç soru
  1.yolda giderken pedalladıkça şarj oluyor mu
  2.veya evde kontak açık iken pedallanınca şrj oluyor mu
  lütfen cevap verin

 13. yalçın dedi ki:

  site sahibi mi satıyo ben bitane alcam da

 14. safa dedi ki:

  safa arkadaş aküyü çıkartmak için yapacağın şey basit. akünün olduğu kapağı anahtarı ile aç sonra içeride aynı yerde akünün hemen üstündeki anahtar yeri var orayıda aynı anahtarı ile aç sonra akünün motor ile bağlantısı olan fişini çek.(şarj ederken kullandığın yere takılı olan fiş) sonra orta bölümdeki paspası tutan iki tane vida var onları tornavida yardımı ile çıkart. Akünün ağırlığı 65 kg dır. dikkatli ol belini incitme yanına iki arkadaş al ve akünün paspasın altındaki kol ile şarj ederken fişi taktığın yerin yanındaki kolu kullanarak çıkartabilirsin. Tavsiyem aküyü çıkartmak zor olduğu ve arkadaş gerektiğinden ben motoru koyduğum yere uzatma çekiyorum öyle daha basit ve pratik oluyor. Kaployu duvara monte ettim. şarj edecem zaman evden fişi takıyorum ve motorum şarj oluyor.

 15. safa dedi ki:

  furkan arkadaşım sorularına cevap vereyim.
  1.yolda giderken pedalladıkça şarj oluyor mu
  cevap : arora motorlarda yokuş aşağı giderken veya pedalladıkça otomatik pedal sensörü sayesinde aküye enerji aktarıldığını anlıyor ve akü şarj oluyor. bunu motorun ön panelinde şarj oluyor ışığının yanmasından anlıyorsunuz.

  2.veya evde kontak açık iken pedallanınca şrj oluyor mu
  cevap : kontak açık içen pedal çevirince şarj oluyor yanlız yokuş yukarı giderken pedal çevirdiğiniz zaman şarj olmuyor aksine gaz vanasını çevirmeseniz dahi motora enerji otomatik gönderiyor ve aşırı dik yokuşta size pedal çevirirken yardımcı oluyor. Sanki pedalı yokuşta değilde düz yolda gidiyormuş gibi ağırlık veriyor ve sizi daha az yoruyor. Pedal sensörü bu motorda gayet başarılı.

 16. safa dedi ki:

  mesut arkadaşım senin durumunu ve sana bahsettikleri elektrikli bisikletin verimliliğini anlıyabiliyorum. Hız bakımından ar03 60 km/hz ile duz yolda gidebiliyor fakat 15 derecelik bir yokuşta bu hız 25km/hz hatta 10 km/hz düşebiliyor ve bu gerçekten sinir bozucu oluyor. Gideceğin yolları genelde yokuşu az olan yerleri seçmen gerekli çünkü yavaş gidince trafikte çok sinir bozuyor. Ben ar03 ile normal şehir trafiğinde düz yolda araçları sollayabiliyorum. ama yokuş yukarı olunca iş değişiyor. şarjı yokuş yukarı çok gidersen 60 km bile götürmüyor. ama yokuş aşağı veya düz yolda sürersen 130 km kadar gidebiliyorsun ve düz yolda harcanan enerji ile yokuş yukarı harcanan enerji aynı değil. yokuş yukarı hem daha az yol alıyorsun hem çok enerji harcıyor, düz yolda daha çok yol gidiyorsun ve az enerji harcıyorsun. yokuş aşağı zaten enerji harcamıyor üstüne aküyü şarj ediyor. Bide şarjın bitince illa bir enerji kaynağı bulman gerekiyor. bu durum eğer motorun göstergelerine dikkat etmessen seni yarı yolda bile bırakabiliyor. Eve gidince nerde şarj ederim kaygısı başlıyor ve hemen aküyü çıkartma işine giriyorsun ve buda bir hüsranla sonuçlanıyor çünkü akü 65 kg olduğundan sen onu tek başına kaldıramıyorsun. Bunun çözümüde motoru bıraktığın yere evden bir kaplo çekmek oluyor. Ben bisikletimden memnunum kullanmasını bilince çok rahat cebimden bir kuruş parada gitmiyor ve her istediğim yere götürüyor. Bu Hayat pahalılığında uzun yola gitmeyipte cebinden benzin parası vermememk isteyenler elektrikli motoru düşünebilirler. Her türlü sorunuzu sorabilirisiniz. Elimden geldiğince yardımcı olurum. İyi günler.

 17. hakan dedi ki:

  safa sen kaç yaşındasın en az kaç yaşındakilerin sürmesie izin verilo

 18. safa dedi ki:

  hakan bey ben 28 yaşındayım ve bu elektrikli bisikleti 18 yaş altı kullanılması ve satılması yasak. Ama illa alıp sürmek istiyorsanız önünüzde bir engel yok çünkü trafik polisi sizi durdurup bir belge istemediğinden hiçbir sorun ve engel kalmıyor. Sadece satın alırken problem olabilir.

 19. hakan dedi ki:

  saolun bilgi verdiğiniz için

 20. furkan dedi ki:

  safa benim bi sorum daha olacak 3z lerde gazın orada içerde bir sigorta var bu hız arttırıyor mu yoksa dediğin gibi beyin ayarı ile mi yapılıyor

 21. safa dedi ki:

  furkan arkadaş gaz verdiğin yerde sigorta var ama bir kaç tane var onlar sadece beyindeki bilgileri ön panele gönderirken kullanılan kaplolar. o kaplolar elektrikli bisikletin ortasındaki beyinden gaz vanasıa doğru kaplo geliyor ve bu fişlere takılarak bilgi akımını sağlıyor. onların eğer fişlerini çekersen hız artmaz sadece göstergedeki ışıkların bazılarını veya ön paneldeki düğmelerin bazılarını devre dışı bırakmış olursun. beyinde ayar var ama bir elektrikçi arkadaş var bu motorlardan iyi anlıyor ona göstericem. eğer hızlanma yapabilirsem burdan size resimli anlatıcam. iyi günler.

 22. Mesut Selamoğlu dedi ki:

  safa bey teşekkür ederim. sizin elektirikli bisiklet konusunda baya bir bilgili olduğunuzu düşünüyorum.

 23. safa dedi ki:

  http://urun.gittigidiyor.com/ARORA-ELEKTRIKLI-BISIKLET-AR-03Z-250_W0QQidZZ32384975 Elektrikli bisikletim satılıktır. Piyasa fiyatının çok çok altında veriyorum. maddi sıkıntıya girdim o yüzden satmaktayım. Almak isteyen arkadaşlar gittigidiyorun yukarıdaki adresine girip satın alabilirler. iyi günler.

 24. erdinç dedi ki:

  ben yeni çıkacak arora motoru almak istiyorum sizce nasıldır görünüsü bir matordan farksız ama kullanışlı olur mu bide istanbul da satılmaya baslandı mı baslandıysa ne kadar

 25. erdiç dedi ki:

  safa abi motoru kaca satıyorsun

 26. HADİ dedi ki:

  Abiler benim moturum arora 03z 250e-bike sürerken şarjı beni götürmiyecek kadar azaldığında(kilo=65) eve geliyorum ve ayaklığı üzerinde gazı iple bağlıyıp şarjını tamamen bitiriyorum böyle yapmamın bi zararı var mı?

 27. safa dedi ki:

  erdinç arkadaş ben özellik olarak yeni modelleri karşılaştırdım fakat sadece yol mesafesi artırılmış ama bu yol mesafesi motorun akü veya elektrik motorundan kaynaklandığını sanmıyorum çünkü diğer modellerin özellikleri ile aynı. yeni modelin görüntüsü çok güzel. ama yinede almadan önce iyice araştır ve yokuş testine bak bin öyle al derim.

 28. safa dedi ki:

  hadi arkadaş motorun elektriğinin tamamen bitirmen çok güzel çünkü bu aküler tamamen bitmeden şarj olduğunda akünün ömrünün kısaldığını kesin ve net biliyoruz. Eğer aküyü bitirmek istiyorsan bence göstergedeki akünün durumuna göre bak ve düz yolda şarjını bitir. şarjı bittiği zaman bile düz yolda seni eve götürecek kadar enerji verecektir.

 29. CanOGLAN dedi ki:

  Selam bir soru soracagim Safa abi ben elektirikli bisiklet alacagim 13 yaşindayim sence biraz daha mi beklemeli yoqsa almalimiyim ama arkadaşimin war kanuni 101 o 11 yaşinda Sence kullanmamiz sakincalimi ben almadim birde şundan korkuyorum yolda giderken 20 yaşinda biri wurdu aldi altimizdan nasil karşilik wericez ? Bu konuda ne yapmaliyiz yanimizda zincirmi taşiyalim ?? Xd

 30. HADİ dedi ki:

  safa abi motorun üzerinde kullansanızda kullanmasanızda haftada 1 kere şarj edin yazıyoya motoru dafa fazla süreyle sarj etsek bi zararı olur mu?
  (zaten akünün ömrü 300 dolumluk)

 31. deniz dedi ki:

  arkadaşlar bende bugün aldım bu modelin aynısını çok güzek gidişi çekişi fakat altı yere çok yakın ve çok ağır geldi bana ufacık br kaldırımdan inerken ve cıkarken altı sürtüyor 100 kg cok üstünde küp gbi tek sorun bu bence garaja koyarken cıkarırken cok sorun gücü kuvveti yerinde olmayan almasın derim saygılar

 32. mehmet dedi ki:

  bu bisikletin aynısından ben de de var ama hız göstergesi olmadıgı için bende gösterge taktırdım gerçekten site de yazdıgı gibi 25 km hızla gidiyor süspansüyonları çok kötü asla tavsie etmem allah böle bir bisikleti düşmanımın başına vermesin yani o kadar kçtü

 33. enes dedi ki:

  e gzel kardeşim kullanmasını bilmesen tabi memnun kalmassın.bak herkes memnun..saygılarr..

 34. melih dedi ki:

  slm arkadaşlar ben Arora AR 03Z 250 almak istiyomrum yanlız hiç bir bilgim yok bu Arora AR 03Z 250 sizce alsam nasıl yardımcı olurmusunuz.tşk

 35. deniz dedi ki:

  merabalar melih kardeşim sana bildiğim kadarı ile yardımcı olayım diğer e-bisikletlere göre en iyisi budur bulunduğun yerde cok yokuş yoksa al derim ben aldım 1 ay aoldu cok memnunum ben izmir selçuk ta oturuyorum buralarda cok yaygın tek dezavantajın cok ağır olması 120 kg olduğundan onu saklayacağın yer düz ayak olmalı öyle kaldırayım merdiven çıkarayım dye brşey söz konusu değil diğer teknik özellikleri yukarıda sefa bey çok güzel anlatmış onunkinin üstüne bşey yazmam ayıp olur başka bisorun olursa elimden geldiğince yardımcı oluruz ama yukarıda cok iyi anlatmışlar saygılar

 36. Murat dedi ki:

  Merhabalar;

  ben yaklaşık 8 ay önce Arora e biisklet ar 03 z250 aldım. ilk aldığım zamnalar bahsedildiği gibi bir şarjda 120 km gitmediği gibi, yarısndan az 50 km de bittiğini gördüm. Bunada razı iken artık 15 km bitmeye başladı. nerdeyse kaldıırp çöpe atasım geliyor. şimdi öğrenmek istediğim bunun aküüsünü ben çıkarmayı denedim başaramadım ve bununla ilgili sefa beyin söylediklerini uygulamam yerelimi.ve yeni akü taktırabilirmiyim fiyatını bilen varmı.cevabınız için şimdiden tşk ederim.

 37. kaan dedi ki:

  arkadaşlar ben AR 03Z 250 aldım 5 ay önce hızından çok memnunum fakat süspansiyon konusuna gelince üretici firma sürücüyü düşünerek koltuğu yaylı yapmış çok rahat ve konforlu,lakin arkad oturan insan için bir süspansiyon sistemi düşünülmemiş buda arkadaşı yolcunun çukura girildiği zaman bayağı bir sarsılmasına neden oluyor bu sıkıntının dışında 4-4lük bir elektrikli bisiklet trafik polisi ne der diye düşünen arkadaşlara söylüyorum beni tam 4 kere dudurdular 1.si fiyatını sordu 2.si kaç km götürdüğünü 3.sü kaç yaptığını 4.sü ise nerden aldığımı sordu gönül rahatlığı ile alabilirsininz

 38. kaan dedi ki:

  murat kardeşim yedek aküsünü ben sordum arora yetkili satıcısına 480tl fiyat çekti ama bu adana fiyatı

 39. ALPEREN dedi ki:

  ARKADŞALR 5Z ALSAM 3Z TERETÜTTE KALDIM O YÜZDEN HANGİSİ 2 KİŞİ İLE DAHA İYİ GİDER YOKUŞU DAHA İYİ ÇIKAR!

 40. M. Sami dedi ki:

  alperen kardeş yokuş çakma olarak bu modeller 05zye göre belki biraz daha performanlı olabilir çünkü kasası daha hafif ondan. iki kişi ile iyi giden 03z daha doğrusu iyi giden değilde iyi dayanan. çünkü motor gücü arasında pek fark yok 03znin tekerlekleri daha büyük olduğu çin daha dayanıklı olur 2 kişiye. birde dediğim gibi hafif olduğu için 2 kişiyi daha iyi taşıyabilir.

 41. kenan dedi ki:

  slm arkadaşlar ben antalyada bu bisikletin yetkili servisini arıyorum laraya yakın yetkili servisini bilen varsa tlf nosunu verebilirmisiniz arka lastiğin milleri kırıldı komple arka tekerlek alacağım

 42. Ank dedi ki:

  Arkadaşlar Ben Bu Elektrikli Bisikletten Almayı Düşünüyorum.Ama Size Bir Sorum Olcak 06z mi Daha İyi Yoksa Bumu Bana Bi Açıklarmısınız.

 43. gakkos dedi ki:

  arkadaşlar bu elektrikli bisikletin kilometre saati var mı? açıklarsanız sevinirim.

 44. zafer dedi ki:

  arkadaşlar bende arora 03 z 250 var 4 aylıkken aldım şimdi 1 sene oldu e bisiklet daş gibi onunla nereye çıktığımı bir görseniz hemde 2 kişi ile çok şaşıracaksınız.mesafe olarak adanada bilenler varsa metal sanayiden organize sanaiya gidip geliyor yol düz ben arka jantın millerini çemberi lastiğini değiştirdim kalınlaştırdım e.bisiklet budur diğer markaların hepsinden güçlü ve hızlı.yeni modeli çıktı sukutur tipi onu denemadim daha birde e.bisikleti yıkamayın cif kutusuna ilaçlı su koyup sıkarak temizleyin yani şarıl şarıl su iele yıkamayın

 45. ata dedi ki:

  arkadaşlar ve sayın admin yaklaşık 2 aydır araştırıyorum ve iyice bunaldım artık.ar05 ile ar 03 arasında kaldım en son.bizim burada yokuş çok buna göre hangisini almam daha mantıklı olur karar veremedim.ar 05 te 120 kilo taşıyabilir mi acaba.bilgisi olanlar lütfen yardımcı olsun

 46. ata dedi ki:

  vay arkadaş soruma cevap verebilecek bi hayırsever yok mu bana

 47. BUCALI35 dedi ki:

  EN GUZELI 07z 250 normal motor gorunumlu

 48. hacı emin dedi ki:

  arora 03 z 250 fiytı ne kadar versa bilginiz…

 49. ersan dedi ki:

  arkadaşalar ben bu türkiyedeki bütün şarjlı bisikletlerden kullandım çünkü benim dayı oğlunun motor galerisi var onun sayesinde türkiyedeki bütün şarjlı bisikletlere bindim tek 1markanın sadece 1modelinden memnunım hala daha onu kullanıyorum yukinin servis eb09 modeli çokta memnunum 50-60km sürat yapıyor ve 2kişiyle 60km yol gidiyor yalnız size şunu söyleyeyim bütün firmalar 1yönde yalan atıyor oda şarj süresini kısa tutuyorlar bunun sebebide akü çabuk bozulsun yeni akü satsınlar diye bunu bizzat kendi kulağımla 1fimanın satış temsilcisi dayı oğluna söylerken duydum markası modeli nolursa olsun ilk şarjı kesintisiz 24saat etçeksiniz ve 30-40 şarj boyunca en az 12saat şarj etçeksiniz şarj bitsede bitmesede hergün şarj etçeksiniz maksat aküyü şarja alıştırmak ve yolda giderkende en az 30-60gün boyunca gerekmedikçe hız kesmeyip sonsürat gitmeniz gerekiyor buda motorun süratini açmak için gerekli türkiyedeyabancı ithal mallara yönelik aşırı derecede vatandaşı devlet kazıklarcasına vergi uyguluyor bu ithal olan herşeyde var örneğin halamın oğlu almanyadan evli olduğu için almanyada yaşıyor geçen ay kendine 0kmde bmw x5 aldı fiyatıda türk parasıyla 10.000tl eski parayla 10milyar kendisine sordum banada alırmısın dedim bana verdiği cvap aynen şöyle alırım ama gümrükten 6ayda 1girdi çıktı yapman lazım dedi bend türk plakasına çevireyim dedim iyice araştırdıktan sonra 1de ne göreyim vergilerle beraber türkiyedeki satış rakamıa ulaştı yani devletimiz vergi alırken vatandaşını hiç ama hiç düşünmeden nerdeyse donumuza kadar alırcasına vergi uyguluyor size tavsiyem yuki servis eb09dan başka şarjlı bisiklet almamanız yoksa verdiğiniz paraya yazık

 50. AHMET dedi ki:

  BENİM ARKADS KULLANIYOR BANA TAVSİYE ETMİYOR YANİ SÖYLEDİGİ ŞUNLA KARDES BUNUN YERİNE BENZİNLİ MOTOR AL ONDANDAHA İYİ OLUR ÇÜNKÜ BUNUN AKÜSÜSÜ 6 AY DAYANMIYOR İKİNCİ AKÜYÜ ALDIM DİYOR 350 TELE VERDİM HESAPLADIM BENİ 1SENEDE YAKACAM BENZİN 250 TL 200 TL ZARARDAYIM YANİ 1 SENE İCİNDE 700 TELE KAYIP MOTORU DÜSÜNÜYORDUM AMA SİMDİ İSTEMİYORUM

 51. mehmet sarı dedi ki:

  ARKADAŞLAR BENİM BİSKLETİN Bİ ARIZASI VAR BUNU BİLEN VARSA LUTFEN BANA DONSUN.GÖSTERGEDE Kİ IŞIKLAR TAMAMEN YANIYO HIZ,LAMBA,SİNYALLER,KORNASI ÇALIŞIYO FAKAT TEKER DONMUYO.BURADAKİ TAMİRCİLER ANLAMIYO TAMİRİNDEN BU SORUNU BİLEN VE ÇÖCEBİLECEK ARKADAŞLAR VARSA LÜTFEN BANA MAİL ATSINLAR,ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDRİM.

 52. yılmaz dedi ki:

  arkadaşım bu motor bir baş belası diye bilirim ben elektronikçiyim tamirciyim elimden her hangi bir şey kaçmaz ama bu cihaza ucuz ve dandik malzemeler kullanmışlar . 1 akü kablosu çok ince hemen yanıyor değiştiriniz. 2 yağmurda bırakmayınız hemen paslanır. 3 aküsü en fazla 4 veya 5 ay gidiyor. 4 plastik parçaları hemen en ufak değmede kırılıyor.
  5 yolda giderken dikkat edin parçaları dökülüyor .
  6 motor çıkışındaki kablo o kadar inceki kendiliğinde kopuyor özenmemişler
  7 yokuş çıkmıyor .
  8 karar sizin aldım pişmanım arkadaşlar servis olayı sıfır arıza halinde yolda kalırsınız adanaya gönder 2 hafta bekle olan parana oluyor .

 53. mehmet börksüz dedi ki:

  arkadaşlar tahmin ettiğim kadarıyla benim bisikletin aküsü bitmiş. Eğre bir iki aylık yapılamıyacak kadar kazalı Arora AR 03Z 250 Elektrikli Bisiklet yeri bilen varsa hurdasını alacam.Telefonum 5072659815 çaldırırsanız ararım. Adana ilinde oturuyorum.

 54. hhd dedi ki:

  03z250 aldık pişmanız. taksidi bitmeden arıza yaptı. afyonda servisler berbat ilgilenmiyorlar.

 55. Reşat dedi ki:

  Safa abi allahın için yrdm et ben bu bisikleti sevdim anlattıgın kadarıyla benim iki alternatifim war ya bu alınacak ya da ekobis maxi hangisi dersin kararsızım.. He bide eger böle bişi alırsak motordan anlayan biri olması gerekir mi yani motor zırt pırt sıkıntı çıkarıyomu? nolur cevpla…

 56. çınar dedi ki:

  BEYLER bende bu modelden almayı düşünüyorum bizim buralarda çok yaygın kullanan birine sordum max 50 km ile gidiyormuş dogrumu? benım almak ıstedıgım e bıke hem hızlı hem kg tasıma kapasıtesının fazla olmasını istiyorum yonlendırırsenız cok memnun olurum

 57. hasan dedi ki:

  arkadaşlar aroranın yanına bile yaklaşmayın. bu kadar dandik bir motor olamaz. garanti şartnamesini dikkatli bir şekilde okuyun. ne demek istediğimi anlayacaksınız. çoğu parçasına 6 ay garanti veriyor. çok sık arıza yapıyor. servisler garanti kapsamında bile işçilik ücreti alıyor(fabrikayı aradığınızda bu normal diyor). burada övenlerin çoğu kesinlikle bayileridir.
  NOT: GARANTİ KAPSAMINDA SERVİSE VERİLEN ÜRÜNLERİNİZ İÇİN MUTLAKA SERVİS FİŞİ ALINIZ. YOKSA HİÇBİR HAK TALEBİNDE BULUNAMAZSINIZ. bizzat başıma geldi

 58. mehmet şahin dedi ki:

  adana ceyhanda yasıyorum ar03 250 e.bi..var çokgüzel bimakina yanız ceyhanda bisikletimi yapacak usta bulamıyorum hepsi para peşinde durumum yok tamiri biraz elimden geliyo sorunu anlayamadım herşey saglam çalışıyor fakat sorun kalkış yapamıyor tekleyerek kalkıyor gidiyo pedal yardıyla hızlandırdıktan sonra biraz normal hızlanıyor yavaslayınca yine tekliyor kalkmıyo sebeb neolabilir

 59. sezer dedi ki:

  ben arora 100 veya 120 km giden elektrikli bisiklet arıyorum satıyorsanız alırm adana sehanda 535 332 17 26 te ararsaız sevinirim

 60. SALİSMEHMET dedi ki:

  ŞEREFSİZLER ÖYLEBİR BİSİKLETYAMIŞLARKİ SERVİSİDE BAŞBELASI ,SATANA KADAR GARANTİ DAHASONRA PARANLABİLE YAPTIRAMIYORSUN ,BENDEBİRTANE VAR İKİ YILGARANTİSİNİN DOLMASINA DAHA BİR YILVAR PARAMIZLA BİR AYDIR YAPTIRAMADIM,BANA SORARSANIZ BEDAFADA VERSELER ALMAYINIZ,BUFİRMANIN BİSİKLETLERİNİ,

 61. SALİSMEHMET dedi ki:

  FABİKA BİLEY YARDIMCI OLMUYOR SERVİSLER BİRER MAFYAGİBİ DEDİKLERİNİ YAPIYORLAR SORUMLULARI GÖREVE DAVET EDİYORUM LÜTVEN 05382300495,GEREKSİZKİŞİLER ARAMASIN TELEFONUM MAHKEME KARARI İLE DİNLENİYOR

 62. mustafa dedi ki:

  arkadaşlar bende aldım ama hiç memmun kalmadım çünkü hiç bir yerinin garantisi yok 1500 aldım 100 lira masraf ettim 400 sattım tafsiye etmiyorum

 63. YASİN dedi ki:

  BENDE DE 03 250 ARORA VAR ELEKTRİK KAPSAMINDA HERŞEY NORMAL TEKER DÖNMÜYOR,

 64. Mahir dedi ki:

  Selamın aleyküm abiler 15 yaşındayım izmirde oturuyorum babam bana bu e-bisikletten alıcak ağzımdan çıkıcak lafa bağlı güzelmi değilmi bi bilgi veriniz bide aküsü çokmu ağır bi yardımcı olun kullanışlımı

  Saygılar

 65. ibrahim coşar dedi ki:

  evet bende aldım amam alana kadara 2 yıl full garanti var dediler akü hariç akünün ömrü 6 ay 6 ay iyiy giitt ondan sonra akü zayıf günlük şarja koymak zorunda yım yoksa gitmiyor benden size tavsiyem arora yı kesinlikle almaYINTUZAK HEPSİ BUNLARINMERSİN DN SAYGILAR

 66. halil dedi ki:

  ARKADAŞLAR BU ARORA 3Z DE 250 FİTES VARMI VE ALANLAR MESEMNUNMU BENDE ALCAM SORUMA YANIT VERİRSENİZ SEVİNİRİM

 67. cello dedi ki:

  alalı altı ay oldu toplam ikisaat binmedik servisler lanet okuyo fabrika ilgilenmiyo alan olursa 450tl satıyos bataryası yok sadece kasası 02427152832

 68. adem dedi ki:

  tek kelime ile kendimi yaktım 1800 tl aldım .arka lastiğin patlaması 250 tl maal oldu.tekrar bozuldu 500 tl jantıyla komple aldım.şimdide akü bitti.nereden alıcağım .allahını seven arora yettkilisi beni arasın
  533 506 08 60

 69. osmaniye dedi ki:

  sakın almayın çok pişmanım

 70. osman dedi ki:

  KUBA 1200 mü alim 3z 250 mi alim abiler siz daha iyi bilirsiniz

 71. kenan elektrik bisiklet uzmani dedi ki:

  elektrikli motorsikletlerle ilgili problemlerinizi tamir için arayin yardimci olayim 05425090459 numarami farkli amaçlar için kullanmayiniz yasal işlem başlar amacim insanlara yardimci olmak st max, yuki yedek parçalar var arayin adresinize göndereyim en sağlam elektrikli motorsiklet yuki markadir herkes bilsin parçasi bol arza pek vermiyor size tuyoyu verdim

 72. baki dedi ki:

  tekerin dönmemesinin sebebi yüzdde 99 motorun sensörü yanmıştır teker milim dönüyorsa gaz kolu bozulmuştur benim başıma 2 defa geldi bilginize en iyi elektirikli st max zwd406L en iyisi bu 2 yıl bindim çokta hor kullandım hiç birşey olmadı çünkü kara düzen olarak yapmışlar ama vitesli moddeller sensör arızasını çok veriyor bilginize

 73. Hayri Su dedi ki:

  Sayın arkadaşlar,bir fikir vermek amacı ile yazıyorum.4 sene önce YUKİnin
  koşucu modelinin almıştım.250 vat.inanın hala kullanıyorum tık bile demiyor.Tam dolu şarjla 30-40 KM gidiyor.Yazdıklarım tamamen kendi isteğimle olmuştur.Yalan dolan yok.Bilgilerinize.

 74. ozan şendur dedi ki:

  iyikide yorumları okudum almaktan vazgeçtim elektirikli motosiklet alınmaz parana yazık alacaksan 2 bin tl olanlardan alacan japon malı olacak en sağlamları onlar oluyor

 75. ramazan dedi ki:

  mrh arkadaslar beimde 03zh 250 var çok memnundum ama şimdi göstergeler yaniyor ama çalişmiyor

 76. Ahmet dedi ki:

  arkadaşlar bunun gittiği hız 80 km hızla gider benim arkadaşın var şahsen bindim ibranin yazılarında bi şeylikmi var dedm ölçtürdük 78 e dayandı
  gerçekten 80 le gidiyo

 77. erdogan61 dedi ki:

  Bu tür malzeleri alanlar tüketici hakem heyatine müracaat etsiler kesin sonuç alırlar,servisle fabrikayla uğraşmalarına hiiiç gerek yok

 78. sezer dedi ki:

  Bana elektrikli bisikket lazim adansda olanlar yada satan varsa bu numarada ulasabilir 05434365356

 79. BURAK dedi ki:

  ELEKTRİKLİ BİSİKLETİMİN ANAHTARLARINI KAYBETTİM NASIL TEMİN EDEBİLİRİM ACİLLLLLL…

 80. Omer dedi ki:

  Arkadaslar ben adanadan sarjli bisiklet aryorum olanlar arasn model olarak scoter tarzi 05448997455

 81. Isparta kullanıcı dedi ki:

  Abi benim bi tanıdığımdada var motor güzel ama rampalarda çekiş düşüyor o özelliği iyi deil..,

Sayfaya yorum eklemek için aşağıdaki formu kullanın:

Yorumunuzu aşağıdaki kutuya yazıp gönderebilirsiniz.

Lütfen aşağıdaki işlemi rakamla tamamlayın.

*